Psychologové

Mgr. Ingrid Nezdobová – dětský klinický psycholog

Vystudovala psychologii na FFMU v Brně, má atestaci z klinické psychologie (1997), specializaci v systematické psychoterapii (2001) a atestaci z dětské klinické psychologie (2008). V klinické psychologii pracuje od roku  1994. Specializuje se na dětskou klinickou psychologii. V rámci psychoterapie se věnuje individuální dětské psychoterapii a rodinné systematické terapii. Absolvovala psychoterapeutický výcvik v systemické rodinné terapii a psychoterapeutický výcvik v kognitivně-behaviorální terapii.

 

Mgr. Lenka Šubčíková - psycholog

Vystudovala psychologii na FFUP v Olomouci. Je ve specializační přípravě v klinické psychologii, je absolventkou terapeutického výcviku v Gestalt – terapii. Psychologické práci se věnuje od roku 2000. Věnuje se psychodiagnostice a psychoterapii (krátkodobé i dlouhodobé) dospělých a psychodiagnostice a terapeutickému vedení dětí a dospívajících. Má rozsáhlé zkušenosti v práci s dětmi s handicapem. Specializuje se na vedení dětí s opožděným vývojem, mentálním postižením a kombinovaným postižením a práci s jejich rodinou.

 

Mgr. Karolína Hromádková - psycholog

Vystudovala psychologii na FF UP v Olomouci a je ve specializační přípravě v klinické psychologii. Je frekventantkou psychoterapeutického výcviku v Gestalt - terapii. Věnuje se psychodiagnostice, psychoterapii a vedení dětí, dospívajících a dospělých. Má zkušenosti se sandplay terapií, relaxačně-imaginativní terapií a focusing terapií.

 

Mgr. Helena Maslaňáková

Vystudovala psychologii na FF UP v Olomouci. V r. 2014 ukončila psychoterapeutický výcvik v Gestalt psychoterapii. Psychologické práci se věnuje od r. 2006. Má zkušenosti s tréninkem kognitivních funkcí (pozornost, paměť, exekutivní funkce) u dospělých. Specializuje se na psychodiagnostiku a psychoterapii dospělých kde se věnuje gestalt-přístupu.

 

Mgr. Lenka Miková - psycholog

Vystudovala psychologii na FFUP v Olomouci. Je ve specializační přípravě v klinické psychologii. Je absolventkou psychoterapeutického výcviku v Gestalt - terapii. Věnuje se psychodiagnostice dětí i dospělých a terapeutickému vedení dětí, dospívajících i dospělých. Má zkušenosti s tanečně-pohybovou terapií u dospívajících a dospělých. Psychologické práci s dětmi se věnovala již během studia, profesionálně se jí věnuje od r. 2011.

Interinvest Moravia, s.r.o. - správce portálu Můj Prostějov a dalších...

Interinvest Moravia na Google+