Kontakt

PSYCHOLOGICKÁ AMBULANCE

Hlaváčkovo nám. 1

796 01 Prostějov

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

Psychologové

Mgr. Ingrid Nezdobová – dětský klinický psycholog

Vystudovala psychologii na FFMU v Brně, má atestaci z klinické psychologie (1997), specializaci v systematické psychoterapii (2001) a atestaci z dětské klinické psychologie (2008). V klinické psychologii pracuje od roku  1994. Specializuje se na dětskou klinickou psychologii. V rámci psychoterapie se věnuje individuální dětské psychoterapii a rodinné systematické terapii. Je frekventantkou výcviku v kognitivně-behaviorální psychoterapii.

 

Mgr. Iva Smutná – klinický psycholog

Vystudovala psychologii na FFUP v Olomouci, má atestaci z klinické psychologie (2007). V roce 2011 ukončila psychoterapeutický výcvik v Gestlat terapii. Psychologické práci se věnuje od roku 2004. Specializuje se na klinickou psychodiagnostiku dospělých a individuální  a párovou systematickou psychoterapii dospělých. V terapeutické práci se věnuje gestalt – přístupu.

 

Mgr. Lenka Šubčíková - psycholog

Vystudovala psychologii na FFUP v Olomouci. Je ve specializační přípravě v klinické psychologii, je frekventantkou terapeutického výcviku v Gestalt – terapii. Psychologické práci se věnuje od roku 2000. Věnuje se psychodiagnostice a psychoterapii (krátkodobé i dlouhodobé) dospělých a psychodiagnostice a terapeutickému vedení dětí a dospívajících. Má rozsáhlé zkušenosti v práci s dětmi s handicapem. Specializuje se na vedení dětí s opožděným vývojem, mentálním postižením a kombinovaným postižením a práci s jejich rodinou.

 

Mgr. Karolína Hromádková - psycholog

Vystudovala psychologii na FF UP v Olomouci a je ve specializační přípravě v klinické psychologii. Je frekventantkou psychoterapeutického výcviku v Gestalt - terapii. Věnuje se psychodiagnostice, psychoterapii a vedení dětí, dospívajících a dospělých. Má zkušenosti se sandplay terapií, relaxačně-imaginativní terapií a focusing terapií.

Interinvest Moravia, s.r.o. - správce portálu Můj Prostějov a dalších...

Interinvest Moravia na Google+